Zapojí se celá rodina

Kdo by neměl rád zábavu. V dnešní době na ní máme, ale čím dál méně času. A to je chyba. Zkuste něco, co vám není až tak známé a pořiďte si domů pro celou rodinu hlavolamy. Jsou určené i pro děti, ale nejvíce se nad nimi zapotí dospělí. Uvidíte, že nebudete litovat a později si budete kupovat stále další.
kuličkový hlavolam

Ježek v kleci

Snad nejznámější hlavolam, který si kupují děti už na školních výletech. Je to nenároční verze hlavolamu pro první seznámení s logickým myšlením. Jelikož je jednoduchá, zvládnou je jak děti, tak i dospělí.

Rubikova kostka

I tento hlavolam je známý snad už od počátku. Měli ho už naši rodiče a vězte, že dokáže potrápit i ty nejšikovnější. Jak léta plynou, tak se nezměnilo nic na tom, že je pořád ve velké oblibě.
rubikova kostka ilustrace

Kvadrilion

Tento hlavolam se hlásí o úspěch posledních pár let. Má nespočet zadání i řešení. Obsahuje několik dílků, které musí vždycky sedět přesně na dané určené pole. Možnosti jsou volitelné od nejjednodušších po ty nejnáročnější. Na co si troufnete vy?
Nejžádanější a nejvíce populární jsou u nás dřevěné hlavolamy. Výrobky a hračky z dřeva kupujeme už od nepaměti našim dětem a čím dál více se zaměřujeme jenom na tento materiál. Jaké dřevěné hlavolamy patří mezi oblíbené?

Bambusový hlavolam

V této kategorii hlavolamů si můžete vybrat ze široké nabídky hranolu, hvězdy, jehlanu, koule, kříže a dalších. Věřte, že nepřestanete, dokud nezkusíte poskládat všechny.
dřevěný hlavolam

Čínský kříž

Jedná se o dřevěný hlavolam, kterého části jsou navlečené na špagát. Úkolem k jeho splnění je poskládat ho tak, aby se dostal do požadovaného tvaru. Jeho spojené části dělají z tohoto hlavolamu náročnější verzi.

Klec

Jestli se chcete opravdu zabavit a zapojit vaše děti do této zábavy, zvolte hlavolam zvaný dřevěná klec. Tento hlavolam obsahuje více než dvacet dílků, které musíte složit do klece, přesně tak, aby vám dokonale seděli. Neváhejte a vyzkoušejte to.