Ven s parádou

" "

http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny http://www.svitive-obojky.cz/led-obojek-zeleny

Když se chystáte někam ven, jistě se pořádně vyparádíte, aby Vám to skutečně slušelo, taky se možná rádi odlišíte od davu něčím výjimečným, čím zaujmete, ale zároveň dbáte na to, ať je Vám dobře, pohodlně.. Prostě aby na Vás nic neplandalo, nebo Vás něco neškrtilo, a přesto by na Vás koukali s obdivem. Co tuhle možnost dopřát i našim chlupáčům?! Dejte jim na krk ozdobu, se kterou zazáří i v té největší tmě!

T-shock

Odolný a životaschopný

Ozdobu, co mu přesně padne na krk, taky bude dobře vypadat a ani vzhledem k těmto zvláštnostem, nemusíte svého miláčka nijak omezovat v rozběhu, a to ani při skoku do vody. Voděodolnost, dlouhá životnost, vyměnitelnost baterií, barevná rozmanitost i různé velikosti, tohle všechno nabízí naše svítící obojky pro psy .

Ven s parádou
Ohodnoťte příspěvek