Přírodní posilovače testosteronu


Životní styl – většina z vás ví, že kouření a alkohol nejsou zdraví prospěšné, a podobné zvěsti se ve společnosti šíří o bílém cukru, bílém pečivu, červeném mase a uzeninách. Přesto si lidé toto vkládají do nákupních košíků. Všeobecně je také známo, že nám ubližuje stres, a přesto se k sobě mnohdy lidé chovají tak, že si stresové situace způsobují sami a ještě do něj zatahují někoho jiného. Jedním z mnoha projevů stresu je i problém s erekcí a nechutí na sex, přibývání tuku na břiše, tvorba vrásek a šednutí a vypadávání vlasů. Možná, že se vám bude zdát ideálním řešením výraz Viagra koupit, jímž budete obšťastňovat webové vyhledávače, ale včas vás zarazíme, Vsaďte raději na adaptogeny, což jsou bylinky na podporu testosteronu, udržení erekce a nastolení hormonální rovnováhy. A samozřejmě začněte aktivně stresové vlivy ze svého života odbourávat.

žena a muž

Prostředí k bydlení – stojí vám za to výše vašeho výdělku, když žijete ve městě obklopeni exhalacemi z aut a průmyslové výroby, hlukem a špatnými mezilidskými vztahy? Nebylo by výhodnější uskromnit se a přestěhovat někam na venkov či do rekreační oblasti? Ticho, klid a absence stresu jsou velmi výrazné posilovače testosteronu.

partneři u moře

Ideální partnerka – většina mužů má tendenci přinést si domů Miss World, a pak po půl roce s rozčarováním nad jejími morálními kvalitami, nebo spíše nekvalitami, lámat hůl nad svým rozhodnutím a nechápavě kroutit hlavou. Vybírejte svou partnerku hlavně srdcem, podstatné jsou její vlastnosti, způsob myšlení, chování a vystupování. Vaše dívka musí být pro vás oporou (stejně jako vy pro ni), a jestliže si to uvědomíte, pochopíte, že toto je nejsilnější „nakopávač“ testosteronu, jaký existuje. Budete si s ní rozumět i v sexu, vyjde vám vstříc s vašimi tajnými tužbami a uvidíte, že to pak bude pro vás ta nekrásnější Miss.