Chutné pivo


Když jsem dělala různé opravy na našem domku a na zahradě, tak jsem samozřejmě také počítala s tím, že budu potřebovat nějaká piva a další alkoholické i nealkoholické nápoje, protože ke mně přijde taková známá firma. Je to známá firma, kterou vlastní právě můj bratranec, takže jsem si řekla, že to nebude tak úplně pracovně, ale že to bude také na takové přátelské úrovni. Oni se právě zajímají o to, že dělají zateplení fasády. Tohle je právě přesně to, co jsem potřebovala. Protože blížilo se září a já jsem si řekla, že už nastal čas, abychom si také nechali zateplit dům. A můj přítel v tomhle nikdy nepracoval, můj přítel pracuje jako učitel, ale nějaké základy samozřejmě má, ale úplně celé by to neuměl prý udělat sám.

Pijete pivo?

Takže jsme dali za pravdu mému bratrancovi, který řekl, že nám udělá také pěknou cenu, když si vezmeme tedy jeho firmou. Takže já jsem s tím souhlasila. Je potom logické, že jsme také potřebovali nějakou kvalitní plastovou přepravku na deset piv. Vy se možná ptáte, proč zrovna plastová přepravka na 10 piv. A to hlavně kvůli tomu, že měl přijít pomáhat nejenom můj přítel, ale takhle můj bratr, kteří si občas dají pivo i při práci. Ovšem ale nemyslete si, že třeba vypijí pět a více piv za den. Tohle vůbec ne. Oni si dají maximálně jedno či či piva a potom už pijí pouze nealkoholické nápoje anebo kávu.

Pivo je oblíbené.

Jsou na to zvyklí, takže pro ně není vůbec žádný problém, aby si třeba nemohli na svou práci soustředit. Za to znám ale souseda, který potřebuje více plastových přepravek na piva, než jenom plastovou přepravku na deset piv. Možná kdyby to tak vynásobil dvěma, tak by to už šlo. Jednou můj soused právě se tak opil, kdy potom zazdil opravdu nakřivo dveře. Ono tu bylo sice jenom o centimetr a půl, ale věřte mi, že potom technicky to absolutně nešlo zavírat. Stále to nějak nešlo dobouchnout a špatně se to otevíralo, že to byla opravdu katastrofa. A nakonec se to udělalo tak, že souseda vyhnali a potom tohle musela opravovat opravdu specializovaná firma.