Party stany pro každou příležitost

Léto je obdobím, které je plné různých oslav pod širým nebem, party, rautů, společenských akcí, anebo jen setkáním několika přátel na grilovačce. Při všech těchto letních radovánkách, ať už se konají na zahradě, hřišti, louce či jiném venkovním prostranství, je zapotřebí uvědomit si, že zčista jasna může přijít déšť. V posledním období jsme se o tom několikrát přesvědčili na vlastní kůži. A tak je nutné myslet na veškerý komfort hostů a také na to, aby nezmokly stoly s pohoštěním. Mnozí z vás už si na zahradě postavili nějaký přístřešek, anebo si pořídili vlastní party stan. Kdo tak neučil, nemusí vynakládat žádné úsilí, ani horentní sumy – jednoduše si může party stan pronajmout.

A že je u nás z čeho vybírat! Nabízíme velkokapacitní stany od rozměrů 5 x 10 metrů, po 10 x 20 metrů, ale i delší. K nim si můžete přibrat i vybavení, anebo dokonce podlahu.

Stany jsou vyrobené z profilované, pevné slitiny hliníku. Plachtovina má z obou stran lakovanou povrchovou úpravu, která však dobře propouští světlo.

festival-3357588_960_720

Při pronájmu party stanů je možné objednat i jejich dovoz, montáž, demontáž a následný odvoz, z čehož vidíte, že naše služby jsou kompletní a vy se – tedy kromě objednávky – nemusíte vůbec o nic starat. A v našem ceníku zjistíte, že ceny jsou velice rozumné.

A jaké vybavení můžeme nabídnout? Jedná se o mobiliář i dekorace: stoly, sedačky, lavičky, křesla, bistro stolky a další nábytek; ubrusy, podsedáky, potahy, anebo třeba baldachýn, který se využívá především při svatbách, ale i dalších rodinných oslavách či společenských událostech. Pro zajištění pohodlné chůze a pro čistou obuv můžeme ve stanu instalovat dřevěnou podlahu, a budete-li si to přát, může být pokryta i kobercem dle vašeho výběru.

beer-tent-set-1436147_960_720

Co nového pro vás chystáme?

Nůžkové stany – dají se využít k podobným účelům jako stany kapacitní, ale pro svou velikost spíše pro ukrytí zásob, anebo jen pro několik osob. Spíše se nůžkové stany používají jako prodejní a veletržní stánky, na různých festivalech, přehlídkách, a podobně. Díky kloubové konstrukci z lehkého hliníku, jejíž rozevření a zavření lze provést bez nářadí a velice rychle jedním pohybem ruky, mohou být stánky využity jako mobilní. Snadno se dají převážet i v osobním autě.

V blízké budoucnosti pro vás připravujeme i prodej party stanů.