Americký úsměv pro každého


Dokonalý americký úsměv, kdo by ho nechtěl? Hvězdy Hollywoodu však investují do svých dokonalých, zářivě bílých zubů nemalé peníze, které takřka vždy sahají až ke statisícům. Průměrný člověk si však takto drahý úsměv dovolit nemůže, obžvláště tehdy, kdy se jeho cena rovná novému autu. Naštěstí již žijeme v době, kdy stejně tak krásný a dokonalý úsměv může mít každý, aniž by to stálo statisíce. Existuje totiž levnější, přesto kvalitní varianta, jejíž výhodou je také přirozenější vzhled.

zubní fazety

Krásný bílý úsměv je nejen známkou dobré ústní hygieny, ale má také obrovskou váhu v celkovém vzhledu člověka. Ani muži, ani ženy nestojí o zažloutlý chrup, ve kterém dokonce několik zubů chybí. Ač se ovšem o ústní hygienu staráme sebevíc, naše zuby jsou velmi náchylné (nejen) ke žloutnutí či šednutí, a to především u kuřáků, ale také u milovníků kávy apod. Dalším důvodem nevzhledného úsměvu může být také zdravotní stav. Nejen různé nemoci, ale také například ženy po porodu se mohou setkat s problémy zubů. Ve většině těchto případů se však bílý a zářivý úsměv dá lehce navrátit. Řeč je o zubních fazetech praha, které jsou finančně dostupné všem, a využívají se například při trhlinách v zubech, změně zabarvení, nepravidelném tvaru zubu, zvětšení mezizubní mezery či při vadách zubní skloviny.

bělení zubů

Zákrok probíhá v estetické stomatologii, kde si zvolíte vhodnou barvu, tvar a také druh. Na výběr máte například keramické, ultratenké či komtozitní fazety, ohledně barvy je zde nekonečné spektrum bílých odstínů, které se stoprocentně shodnou s Vaším chrupem. Pro tento zákrok si však musíte zvolit profesionální a především kvalitní stomatologii, jednou z nich může být například klinika ClinicPlus. Zde, mimo jiné, nabízí také bělení zubů, rekonstrukci zubu, nebo již zmíněné aplikace fazet. Jedná se o specializovanou stomatologii, jejíž kliniky najdete například v Praze, Mělníku, Horních Počáplech či Roudnici nad Labem.