Malý, ale účinný


Ačkoliv se jedná o rostlinu, která má svůj původní domov v Japonsku a Číně, tak ji můžeme spatřit i u nás. Dokonce není problém si ji zasadit na svoji zahrádku a sledovat, jak se zde plazí. Někdo by ji mohl považovat za plevel a snad i právem. Jedná se o kotvičník zemní a již podle názvu se mu bude dařit na zemi. Nijak svojí krásou nepůsobí zvláštně, kvítky jsou drobné, žluté, ale daleko důležitější je samotný plod. Je pěkně tvrdý a ostnatý, ale na druhou stranu je to skvělé afrodiziakum, které pomáhá v milostném životě, když zrovna něco nefunguje jak má. A to se bohužel s přibývajícím věkem stává. Tato přírodní léčba není nějakým módním trendem, spíš naopak, již v antickém Řecku jej přidávali do různých nápojů, aby povzbudili sexuální apetit. Jak je vidět, znali dobře sílu kotvičníku.

tribulus

Nedostatek testosteronu

V podstatě se jedná o velmi důležitý mužský hormon, který je zapotřebí k sexuálnímu výkonu. Není třeba si nalhávat, že muži s přibývajícím věkem se potýkají právě s ubývajícím hormonem a také přirozeně s chutí na sex. Mnohdy se to ovšem odráží nejen na zakulacené postavě, ale také na špatné náladě a celkové podrážděnosti. Je pravdou, že užíváním kotvičníku se mnohé zlepší a v podstatě se může snadno navrátit správný sexuální apetit. A aby ženy nepřišly zkrátka, protože když jim věk zaklepe na dveře v podobě menopauzy, jsou na tom úplně stejně, tak právě i tento poklad ji velmi pomůže.

tablety kotvičník

Umí toho daleko více

Abychom se nebavili pouze o sexuálním apetitu, tak má kotvičník účinky daleko větší. Zlepší psychickou pohodu, ovlivní potenci a problémy s prostatou, zlepšuje odbourávání tukových buněk, je ochráncem krevního tlaku. Napomáhá dokonce i k lepšímu rozpuštění močových kamenů, zlepšuje celkově trávení, záněty močového měchýře se před ním jen třesou. Dokonce zvýší sebevědomí a má regenerační účinky. Je toho mnohem více, proč zrovna stojí za to kotvičník vyzkoušet a rozhodně nikdo nebude jeho účinky zklamaný. Navíc se dá zakoupit i v různých podobách, což je v podstatě přijatelné pro všechny.