Dřevěná mašinka Tomáš pro milovníky vláčků

Investujte do kvalitních dřevěných hraček, které mají svoje kouzlo, jsou z přírodních materiálů, jsou kvalitní a vydrží.
Takovou hračkou je třeba dřevěná mašinka Tomáš, která je kompatibilní s kolejemi, vagónky a dalšími doplňky na motivy animované pohádky hrdinů z ostrova Sodor.
Nekonečné možnosti hraní a zábavy z hrdiny z ostrova Sodor
Některý z kluků miluje auta nebo autobusy, někdo pracovní stroje, někdo zase vlaky. Pokud je to u vašich ratolestí ta poslední možnost, pak jim udělá radost určitě některý z vláčků v podobě mašinky Tomáše a jeho přátel z ostrova Sodor. Stačí jen sestavit koleje podle vlastní fantazie, kolem dokola rozestavět různé doplňky a vláčky s vagónky mohou vyrazit na svoji cestu po ostrově Sodor.vláčky a koleje
S kolejnicemi a vláčky si menší i větší kluci užijí nekonečné možnosti hraní a zábavy. Mohou různě sestavovat koleje, po kterých se budou prohánět dřevěné mašinky s vagónky.
Různé vláčky a další doplňky ze dřeva
V nabídce kromě vláčků a vagónků naleznete také další doplňky, které rozšíří možnosti hraní s kolejemi a vláčky. Můžete tak pořídit třeba stanici vlakového nádraží, panáčky, lodě, jeřáby, mosty, vlakové obratiště a další. Milovníci vláčků si tak mohou udělat hotovou sbírku vláčků, kolejí a dalších doplňků, díky čemuž si tak budou moci hraní s nimi užít opravdu naplno.
Vláčky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a mají velikost tak akorát do dětských ručiček.dřevěný vláček
Pořiďte vašim ratolestem tyto hračky v podobě vláčkodráhy, lokomotiv, mašinek, vagónků, vlakového nádraží a panáčků, kteří samozřejmě nesmí v kompletu chybět. Malí i větší mašinfírové si tak ve svém pokojíčku budou moci postavit vše tak, jak znají z animované pohádky o lokomotivě Tomášovi a jeho přátelích z ostrova Sodor.
S vláčky a dalšími doplňky z nabídky si vaše ratolesti užijí spoustu nekonečné zábavy.