Moderní systém topení pro rodinné domy


Stavba rodinného domu s sebou nese spoustu vyřizování a papírování a je třeba myslet na vše od stavby samotné až po všechna potřebná povolení od úřadů. Rozvod elektřiny, odpady nebo systém vytápění patří mezi nejsložitější části projektu a je třeba je dobře naplánovat. Zvláště u topení je nutné myslet i na budoucnost, a to kvůli neustálým změnám, které na trhu s energiemi probíhají. Při výběru se tak vždy vyplatí, poradit se s odborníky a vybrat řešení, které ušetří peníze a vydrží i několik let bez jakékoli investice. Tepelná čerpadla Sunus mezi taková řešení patří, a to díky skvělým parametrů, které sníží spotřebu při vytápění i o několik desítek procent ročně. Výsledkem jsou nízké účty za elektrickou energii a neustále skvěle vytopená domácnost. Na pořízení je přitom možné získat dotaci, a to ve výši až několik desítek tisíc korun.

ovládání radiátoru

Budoucnost rodinných domů

Normy pro stavbu rodinných domů se neustále zpřísňují a dnes již nestačí dobrá izolace a vytápění dle vlastního výběru. Kvůli PENB je třeba myslet i na stavební povolení a plánovat stavbu s ohledem na celkovou soběstačnost. Nejlepší kombinací pro splnění všech podmínek je v tuto chvíli spojení tepelného čerpadla a fotovoltaiky, které přináší nejen úsporu energie, ale také splnění všech ekologických požadavků.

kamna

Přebytky z panelů lze navíc vracet do sítě a získat díky tomu lepší nákupní ceny elektřiny nebo dokonce peníze zpět. Instalaci TČ a fotovoltaiky lze přitom spojit a mít tak jeden komplexní projekt, který myslí na vše. Instalací od odborníka navíc máte jistotu, že bude propojení správně fungovat, a to bez zásahů i několik let. Čerpadla navíc nabízíme v mnoha různých provedeních dle výkonu, ceny nebo specifických parametrů. Samozřejmostí je nezávazná poptávka, kde pro Vás připravíme řešení na míru a vysvětlíme Vám, proč si zvolit právě vytápění elektrickou energií.