Lze zabránit rychlému vyvrcholení?

Každý problém se dá řešit. Ovšem samo od sebe nic nezmizí a strkat pomyslně hlavu do písku není tím nejšťastnějším řešením. A co teprve, když se tento problém týká pánů, a nemusí to být jen ti ve zralém věku, kteří trpí předčasnou ejakulací. Není to určitě nic závažného, i když muži si to mohou myslet a v průběhu jejich života se tento problém může i opakovat. Jak tomu tedy předejít ?

muž a žena ve vodě
Krátká minutovka určitě není tím pravým, co chce muž ženě dopřát. Statistiky říkají, že styk trvá v průměru kolem pěti až patnácti minut, je to samozřejmě individuální a záleží na páru samotném, jak jim to vyhovuje. Dnes už není nutností vykonat styk za co nejkratší dobu, ženy jsou proti početí chráněny různými antikoncepčními přípravky, a tak není opravdu důvod ke spěchu.

Mladíci mají problém s tím, že ejakulace může proběhnout na samém počátku styku, někdy i před jeho samotným započetím. Jejich věk jim ale umožňuje styk opakovat. Se situací se tedy vyrovnávají lépe.

Pokud však dojde na to, že mužovo chlouba si tzv. dělá, co chce a neposlouchá svého pána, může být důsledkem problémů psychického rázu, postihnout však může i naprosté pohodáře.

Aby tento problém byl eliminován či úplně odstraněn, k tomu může napomoci cvičení, tzn., že denně třicet minut masturbování, pokud možno přerušovaně. Ale pravidelnost je zde základem úspěchu.

Dalším metodou, která může pomoci vyřešit daný problém, jsou cviky pojmenované Kegelovy. Tato technika spočívá v přerušovaném močení. Tím zesílí dno pánevní.
naštvaná milenka
Předehra by se neměla v žádném případě podceňovat, muži ji sice mohou pokládat za ztrátu času, ale přínosná je nejen pro ženy, ale i pro ně. S tím také souvisí to, že v rámci předehry je dobré věnovat se více partnerce.

Každému bude jistě vyhovovat něco jiného, je tedy třeba vyzkoušet různé alternativy. Schůzka u specialisty je až tím posledním krokem.