Začněte chytat bronz ještě před sezónou


Po dlouhé zimě, kdy si opět zvykneme na několik vrstev oblečení, se s teplejším počasím začínáme vracet zpátky do nálady, kdy se už nemůžeme dočkat léta. Abychom tomu přizpůsobili nejen náš šatník, ale i naši pokožku, musíme podniknout všechno proto, abychom jaro a léto přivítali ve velkém stylu. Pohled na naši vybledlou kůži nás může poněkud zklamat, a ještě více nás povzbudit k tomu – zavítat do solária.žena na dece
I když jste umělé opálení doposud nevyzkoušeli, věřte, že vám po první návštěvě přinese pocit spokojenosti nad tím, jak je vaše pokožka o něco více rozzářená a přitažlivá.Neváhejte proto navštívit solárium Brno, které vám pomůže dosáhnout výsledků, kdy už na jaře zazáříte hnědším odstínem vaší kůže.

Opálení je sexy

Nejen ženy mají potřebu cítit se krásně a mít hnědší odstín jejich pokožky. Do solária chodí i muži, kterým rovněž záleží na tom – vypadat dobře a být atraktivní. Opálená kůže je totiž už od nepaměti považována za symbol přitažlivosti a nelze popřít, že je pro nás právě vzhled jemně nebo sytě čokoládové kůže už na oko půvabný.žena na pláži
V soláriu si můžete dopřát nejen horizontální, ale i vertikální opálení. U nás nalezete několik profesionálních strojů, které vaší kráse přispějí trochou do mlýna a vy se budete už po pár návštěvách cítit více sexy pro vaše okolí. Velmi oblíbené je taktéž i kolagenové opálení, které nalezete i v naší nabídce služeb.

  • Pro pravidelné vstupy je velmi výhodné využít i nabídku, jakou je pořízení permanentky, se kterou se vám každá návštěva vyplatí i z finanční částky.

Buďte na léto připraveni

V době, kdy všichni kolem vás budou chytat bronz a s opalováním teprve začínat, si vy budete moct užívat opálenou kůži, která už nějaký základ má. U nás si můžete přizpůsobit odstín vaší pokožky dle vlastních požadavků a docílit tak zcela přirozeného opálení i bez toho, aby to někdo ve vašem okolí poznal. Přijďte se přesvědčit, že díky dobré přípravě je taktéž velkou výhodou vyhnout se nepříjemnému spálení a zarudlé kůži, jak tomu bývá u zpravidla prvního slunečního dne, kdy si lidi neuvědomují riziko spálení.
Vy se tomuto procesu vyhnete, protože vaše kůže bude díky soláriu na teplo důkladně připravená.