Když u ní chceme zabodovat

Většina mužů by si přála mít nějakou tu pohlednou ženušku po svém boku. Ovšem nejednou to není zase až tak snadné, nějakou takovou ulovit. Někdy v tom brání mužova plachost, jindy třeba i mužova manželka, jež se o něj nemíní s žádnou „cizí fuchtlí“ dělit. A je nasnadě, že kdybych chtěl, dalo by se tady podobných komplikací vyjmenovat daleko více.
Čím víc se muži nedaří si nějakou partnerku, již by mu ostatní záviděli, najít, tím více o ni musí usilovat, ne-li přímo bojovat. A to je potom radosti, když už to konečně vyjde! Když už je konečně nějaká taková ochotna jít na rande a po něm třeba i k onomu pánovi domů. Třeba aby si prohlédla nějakou tu „sbírku motýlů či známek“, za níž se nejednou skrývá cokoliv, jenom známky a motýli ne.
svíčka v dlaních
Takový muž doma vše již v předstihu nachystá. Objedná nebo dokonce i sám připraví večeři, uklidí, vypiplá všechno v místnosti k absolutní dokonalosti. A aby to bylo opravdu perfektní, aby se to rande vydařilo a aby bylo snad i něco více než jenom to rande, rozestaví po pokoji kvůli intimní náladě i nějaké ty svíčky. Znáte to – mihotavé plamínky v intimním šeru a tak.
To přece musí vyjít!
Výsledek?
Možná hned u večeře kdosi z těch dvou neúmyslně převrhnul svícen na ubrus a bylo štěstí, že se jim podařilo plameny zavčasu uhasit šampáněm.
Možná převrhli některou z těch svíček ve chvíli, kdy došlo na „Člověče, nezlob se“ (nevíte-li, co mám na mysli, doporučuji film Vážení přátelé, ano).
Možná ani žádnou ze svící neshodili, ale tato logicky nakonec dohořela, a protože se dotýkala ne právě nehořlavého podkladu, výsledek byl stejný.
hořící svíčka

Ať tak či onak, je v takové chvíli i kvůli takové banální chybě po rande. A možná i po naději, že by se snad ještě někdy mohlo opakovat. Protože ne každá žena touží po právě takovém vzplanutí.
A přitom stačí tak málo, aby bylo všechno docela jinak, aby to dopadlo skvěle! Stačí zavrhnout myšlenky na svíčky a pořídit si nějaké to svítidlo typu LED reflektoru. To dokáže totéž co svíce a vy i tímto .
LED reflektor je totiž možné v příhodném okamžiku stmívat, dokáže skvěle osvítit každý interiér a navíc lze jeho koupí i ušetřit kvůli úspoře energie a také kvůli absenci škod, jež by na rozdíl od něj mohly způsobit svíčky.
Kombinace LED reflektoru a prezervativu zajistí, že rande zaručeně neskončí žádnou pohromou, že se dokonale vydaří. I když nemáte tu oné ženě slibovanou sbírku známek nebo motýlů.