I v dnešní době se držte zpátky

Možná jste od nátury ženou, která se nechává ráda ulovit mužem. Možná jste naopak netrpělivá a musíte po každé schůzce hned své pocity sdělovat textovou zprávou a to hlavně vždy jako první z vás dvou. Někdy možná musíte sama sebe připomenout a vzít všechno do svých rukou. Je to správně?
Věřte, že to není špatné a muže můžete oslovit jako první, protože to funguje, ale je to opravdu správná cesta?

fantazie

Žena jako první? NIKDY!

V momentě, kdy tedy se odhodláte a vybranému muži se ozvete jako první, ať už ho tedy oslovíte ve společnosti nebo mu napíšete, možná vás pak tedy bude zajímat, tedy určitě vás to bude zajímat, jak poznáte, že byste tedy mohla být v jeho hledáčku i bez tohoto kroku. Na to si odpovíme malou analýzou situace.

Proč první oslovíme muže?
• Snaha o navázání vztahu
• Snaha o připomenutí se po schůzce
• Obnovení kontaktu

Při těchto situacích berou ženy opravdovým mužů jejich přirozenost, tedy dobývat ženy. Mají to v krvi již z dob prehistorických. To všichni známe.
Pokud jste odvážnou ženou, určitě se nestydíte první muži napsat. Bohužel tohle podle všech zkušeností není správná cesta, protože tak navazujete vlastně vztah, který by nikdy nevznikl, protože se muž k němu neodhodlal.
Začne si s vámi tedy proto, že mu lichotí váš zájem, protože se nudí a jste pro něj sympatickým zpestřením. Rozhodně se dá předpokládat, že se do vás bláznivě nezamiluje. Protože si vás neuloví. Prostě neudělal ten první krok. Udělala jste ho za něj. Za něj, opravdového chlapáka!

Proč jsou úspěšné ženy v byznyse singl?
S tím tedy můžeme vyřešit i otázku, proč kariéristky, úspěšné ženy v byznyse a manažerky jsou často single. Jedním z důvodu je, že jsou zvyklé jít tvrdě za svým a to včetně lásky. Jenže ohledně lásky a vztahů platí úplně jiná pravidla.
Pokud tedy vám připadá nemoderní a nevhodné do dnešní doby, abyste čekala, až se muž ozve, určitě nebudete souhlasit, když řekneme fakt, že tato situace je založena opravdu na historické podstatě mužů a v momentě, kdy si vás sám neuloví, neváží si vás a pravděpodobně z toho nic nebude. Možná se dá i říct, že vás bude nějakou dobu vodit za nos.

žena

Pokud tedy již máte za sebou nějaké to rande a nevíte, kam dřív skočit, abyste nenapsala zprávu, o tom, jak to bylo krásné a nebo si na vás muž vzal kontakt někde v posilovně s tím, že zavolá, ale trvá mu to, určitě nepanikařte a věřte, že pakliže z toho má něco být, určitě se vám ozve!
Zabavte se jinou činností, ať si zlepšíte náladu a zabavíte svoji mysl. Ustavičným hypnotizováním telefonu a rozebíráním situace s kamarádkou tomu stejně nepomůžete. Co můžete dělat?

• Běžte si zaběhat či zacvičit
• Udělejte generální úklid domu
• Projděte šatník a vytřiďte věci
Jeďte s kamarádkou na wellness pobyt
Prostě se zabavte, ať na něj nemyslíte, nepíšete mu. Buď se ozve a nebo vás to dřív nebo později přejde!