Obličej chraňte jako první!

Takzvané cold krémy jsou určeny speciálně pro toto chladné roční období a ochrání vás před všemi negativními povětrnostními vlivy, které s sebou tyto mrazivé dny přináší.

Cold krémy mají bohatou strukturu, naši pokožku ochraňují, vyživují. Jsou jakousi bariérou mezi pletí a mrazem. Poskytují účinnou zbraň proti začervenání a podráždění, které se na pleti často objevuje při zimních radovánkách jako je lyžování nebo dlouhodobé dovádění na sněhu. Bez cold krému a také s krémem na opalování s vysokých ochranným faktorem do vysokohorských středisek ani nevyrážejte!
lyžař na horách

Cold krémy díky obsahu rostlinných olejů, včelího vosku, bambuckého másla přinášejí v chladných dnech komfort pro pleť, která je tak v bezpečí.

I přes všechny tyto hutnější ingredience cold krémy dovolují pokožce dýchat a jejich textura umožňuje vstřebat krém do struktur pleti a nezanechávat pleť mastnou.   

Ruce si také zaslouží ochranu

Cold krémy jsou i ve verzi pro pokožku rukou, a tak se vám nestane, že po celodenním pobytu venku a někdy i bez rukavic přijdete domů a budete muset řešit, co s popraskanou a šupinatou pokožkou rukou.

I rty v zimě potřebují extra výživu!

Pro denní pobyt venku zvolte klasickou ochrannou tyčinku na rty – rovně ta se vyrábí ve verzi s obsahem cold krému. Dalšími složkami bývají bambucké máslo, vitamíny E, F i směsi olejů.
krém na zimu

Noční ošetření rtů

Patch masky na rty – jsou vyrobeny z plátýnka napuštěného výživnými látkami pro zjemnění, vyhlazení a zklidnění povrchu rtů.

Séra na rty – nanášejí se na rty a jejich účinek je stejný jako masky na rty.

 

Oleje na rty – tyto přípravky mají ve svých portfoliích především firmy vyrábějící organickou kosmetiku. Oleje dodávají rtům ochrannou vrstvu, která se rychle vstřebá a rty jsou tak chráněny před mrazem a větrem.