Proč právě nebankovní hypotéka?

Podnikatelé jsou od toho, aby vyvíjeli horečnou aktivitu ve snaze prosadit se a uspět. A jestli je těmto zpravidla něco cizí, je to nesmyslné plýtvání časem. A to je právě důvod, proč ve chvíli, kdy potřebují peníze, sázejí na finanční produkty typu nebankovní hypotéka. Činí tak zkrátka proto, že vědí, že setkají-li se někde se žádostí o půjčku s úspěchem, je to právě tady.

české koruny

A to ze zcela prozaických důvodů.
U tohoto typu podnikatelského úvěru totiž na rozdíl od nabídek bankovních nesehrávají tak významnou roli ani případné nízké příjmy takového žadatele, ani eventuální záznamy v registrech dlužníků.
V tomto případě stačí jednoduše dát do zástavy vlastní nemovitost nebo nemovitost někoho, kdo je ochoten se za žadatele zaručit nemovitostí svojí, vyplnit online formulář a poslat pár fotografií (dotyčné nemovitosti, nikoliv sebe) a vyčkat kontaktu ze strany zástupce té které nebankovní společnosti, a vše běží jako po drátkách k plné spokojenosti obou stran.

Člověk tu hned ví, kolik peněz a za jakých podmínek může získat, jak dlouho a po jakých částkách bude splácet, a po podpisu smlouvy netrvá věru příliš dlouho, než se ocitnou potřebné peníze na žadatelově účtu.
A když je pak tento má, může s nimi nakládat dle vlastního uvážení, není limitován vůbec ničím.
A má to tu i další pozitiva. Třeba to, že se nevyžadují žádné poplatky předem, že je celý proces vyřizování v režii poskytovatele, a ani dodatečně nehrozí, že by se odněkud vynořil nějaký ten poplatek skrytý, celou půjčku prodražující nebo komplikující. Což je skvělé, nemyslíte?

bezdomovec

A přitom je to dostupné kdekomu, kdo dovršil alespoň osmnáct let věku a je podnikatelem schopným dát do zástavy vlastní nemovitost nebo si sehnat jiného ručitele s nemovitostí. Což není zase nic až tak nezvládnutelného.
A když k tomu dodáme, že se tu peníze poskytují za úrok už od tří procent, určitě stojí za to, zkusit si na nezávazné nabídce zdarma nechat spočítat, zda by se to třeba nehodilo i vám.