Pohodlný, multifunkční a designový vak. To je to, co právě hledáte!

Chybí Vám něco v domácnosti, ale nemůžete přijít na to, co to je? Chcete si najít pohodlné místo na čtení, poslouchání písniček nebo jen na takový malý odpočinek? Vyzkoušejte sedací vaky a pytle, které Vás zrelaxují. Sedací vaky a pytle jsou velmi pohodlné pro různé polohy. Jsou designové a kvalitně zpracované. Na sedacích vacích nemusíte jen sedět, ale také ležet! Díky polystyrenovým kuličkám, které se přizpůsobí Vašemu tělu, Vás nebudou bolet záda ani za krkem. Polystyrenové kuličky jsou měkké a příjemně se na nich leží. Máme pro Vás nabídku různých rozměrů a barev cenově dostupných.

Zelený vak

V nabídce jsou dokonce vaky s pevnými popruhy, které slouží pro lepší manipulaci s vakem. Popruhy se dají jednoduše odepnout. Na každé straně je jiná barva, takže si můžete dle libosti vybrat jaká barva bude lépe sladěná s Vaším interiérem domácnosti. Naše vaky jsou přenosné a nejsou těžké. Můžete si je přinést třeba k vodě, do bazénu, pohodlně se natáhnout a odpočívat na hladině. A nebo si vak vytáhněte ven na zahradu, uvelebte se…a hurá do opalování.

Fotbalový sedací vak

Pokud máte doma malého fotbalového nadšence, tak to Vás mile překvapíme s další novinkou. Představte si, že u nás seženete dokonce vak ve tvaru fotbalového míče! Krásný, kulatý a tématický. No není to lákavý dárek pro Vaše malé ratolesti? Určitě budou nadšení především z toho, jak je tento míč veliký. Jeho rozměr je 90 cm.

Tento vak zútulní dětský pokoj a budete mít konečně nový doplněk, který mohou využít i dospělí. Sedací vak je voděodolný, sice není určen k praní, ale za to je snadno omyvatelný- stačí Vám pouze navlhčená houba. Vaky jsou velmi nenáročné na údržbu. Sedací vaky mají systém trojího zapínání, tím pádem není možné vysypat polystyrenové kuličky. Zapínání je také vytvořeno pro bezpečnost Vašich dětí.

Budeme rádi, když navštívíte naše stránky a vyberete si, ať už pro Vás nebo pro Vaše dítko, ten pravý sedací vak.