Kvalitní postel pro každého raubíře

Pořídit přímo dokonalou postel pro vaše dítě není lehký úkol, čeho si nepochybně všimnete už při prvním hledání tohoto nezbytného nábytku. Aby se vaše dítě mohlo těšit z jeho dokonalosti, měli byste mu poskytnout možnost vlastnit lůžko, které bude odpovídat kvalitě, odolnosti, nezaměnitelnému designu, ale i dlouhověké životnosti. Postel 90 x 200 je ideální velikostí pro malé, ale i starší děti v dospívajícím věku. V našem sortimentu jich proto nalezete hned několik a co je nejlepší – s důrazem na tu nejvyšší kvalitu.

dřevěná postel

Na míru do každého pokojíčku

Ještě předtím, než se začnete rozhlížet po designové stránce dané postele, byste si měli zjistit informace ohledně její kvality. Za nesmírně pevné dřevo, které odolává nárazům, poškrábáním nebo vrzání se považuje právě masiv, který je tou nejlepší volbou pro výběr nábytku všeho druhu. V případě postele je ovšem mnohem důležitější zvolit si takový druh dřeva, který odolá zátěži a nátlaku, kterému bude muset během noci odolávat.

I když se vám zdá, že malé děti nepotřebují tolik pevný materiál, myslete na to, že je neměnným faktem, že rostou neuvěřitelně rychle a postel, kterou jim zakoupíte, jim může díky správné volbě sloužit i několik dlouhých let bez nutnosti ji vyměnit.

postel v pokojíčku

I design je při výběru důležitý

Sortiment, který zahrnuje dětské postele je dostatečně bohatý a vybrat si z něho (pro vás a vaše ratolesti) nebude žádný velký oříšek. Nabídka dekorů dřeva, jakými jsou dub, buk, olše, grafit, bílá varianta nebo ta přírodní vám umožní zvolit si dle vašeho vkusu a požadavků. Všechny postele v nabídce dále disponují ochrannou zábranou, kterou lze ve starším věku dítěte odebrat a výsuvnými šuplíky, které mohou sloužit na ukládání lůžkovin.

Pokud stojíte o klasiku v podobě samostatně stojící postele bez dalšího příslušenství, najdete u nás i takovou, která do pokojíčku pro vaše dítě zapadne doslova na míru vašim přáním.