Drobnosti pro radost

Ne vždy se uplatní při výrobě stroje. Ačkoliv technika ovládá mnohé, ruční výroba je v některých oblastech stále žádaná, protože je nenahraditelná. Zejména, pokud se jedná o dekorativní předměty, kterým je nutné vdechnout něhu a nezaměnitelný pel krásy. A to jistě žádný chladný stroj nedovede.
o Jestliže chcete mít ve svém interiéru ozdobu právě takových vlastností, pak to není žádný problém.
o Na našem trhu působí společnost Selvintech s.r.o., která se zabývá ruční výrobou nejen vánočních ozdob, ale i předmětů, které lze využít jako drobné pozornosti pro naše blízké nebo jako talismany pro štěstí.
korálky na navlékání
Některé firmy využívají tyto vkusné drobnosti k tomu, aby nenásilnou formou upozornily na svou existenci.Je totiž možné umístit na tyto drobnosti logo firmy, která je využije jako dárky pro své stávající nebo budoucí klienty. Není také problém vyrobit ozdobné předměty přímo na zakázku, a tedy podle představ každého zákazníka. Spokojenost je totiž na prvním místě. S tím také souvisí naprostá kvalita, která je u všech výrobků zaručena.

Přivýdělek pro šikovné ruce

Možná, že patříte k těm lidem, kteří nevydrží nečinně sedět ani večer u napínavé kriminálky. Pokud byste rádi zaměstnali své ruce, a ještě si přivydělali nějakou korunku, pak zkuste přivýdělek formou zakázkové výroby dekorativních předmětů.
o Tato práce je vhodná pro
· maminky na mateřské dovolené
· tvůrčí studenty
· trpělivé důchodce.
korálková hvězdička
Prostě pro každého, kdo má šikovné ruce a nechce je nechat zahálet. Pokud se rozhodnete této nabídky využít, pak se nemusíte obávat, že vás firma nechá „na holičkách“. Vše vám bude vysvětleno velice vstřícným přístupem. Společnost je prostě otevřena nejen pro své zákazníky, ale i pro budoucí spolupracovníky. Jestliže si chcete zpříjemnit dlouhé zimní večery, a ještě si přivydělat, pak tady máte tu nejlepší příležitost.