Do obecního rybníku ani náhodou

http://eshop.techneco.eu/Testery/238-PWS-Tester-pH-a-Cl http://eshop.techneco.eu/Testery/238-PWS-Tester-pH-a-Cl http://eshop.techneco.eu/Testery/238-PWS-Tester-pH-a-Cl http://eshop.techneco.eu/Testery/238-PWS-Tester-pH-a-Cl http://eshop.techneco.eu/Testery/238-PWS-Tester-pH-a-Cl

V žádném případě byste nepřežila, kdybyste se měla koupat ve vodě, která by svým vzhledem připomínala známý pohádkový rybník Brčálník. Do něčeho takového, co připomíná na pohled hustou zelenou špenátovou polévku byste nesmočila ani palec u nohy, natož pak byste tam nepustila vlastní děti, které by samozřejmě o koupání v čemkoli, co i zdaleka připomíná vodu v horkých letních dnech velmi stály. No, a protože právě jeden takový pochybný rybník ve vaší obci je a slouží ke koupání většině místních občanů, tak se od něj raději držíte dále, protože byste nerada, aby se ve vaší rodině rozšířila nějaká nepříjemná nemoc anebo vyrážka.

Čistá voda je základ zdraví

Takže vám vlastně nezbylo nic jiného než slevit k tomu, abyste si domů pořídili svůj vlastní bazén, neboť držet vaše děti v bezpečné vzdálenosti od tohoto strašného rybníku nebylo možné do nekonečna. Kdežto vlastní zahradní bazén vás sice něco stál, ale díky kvalitní filtraci, do které používáte filtrační písek 25 kg v něm máte křišťálovou vodu a nemusíte se o své zdraví obávat.

Ohodnoťte příspěvek